Nacházíte se: Úvod » REFERENCE
tisk

REFERENCE

Dobrý den.

Zdravím Vás na Moravu. Jsme velmi spokojeni s Vaším výrobkem. Sami máme společně se synem stavební a projekční firmu, stavíme hodně rodinné domy. Kéž by se majitelům nových domů v nich tak dobře žilo jako našim králíkům ve vašich králíkárnách.

Zdraví Beksovi

Stará  Nová  Nová v autě     Najdete pět rozdílů mezi novou a starou?
Stará                                                            Nová                                                           Nová v autěPůvodně byla králíkárna pořízena pro zábavu vnoučatům. Ale pro úplně snadnou údržbu a funkčnost, jsme jako prarodiče, po nedávném přikoupení kotců,  rozšířili chov. Montáž kotců jednoduchá a snadná i pro naprosté laiky !!

                   Odesílá Marie Vytrčilová   Klopotovice 85       Bedihoštˇ  798 21

     


O králíkárně hovořím v samých superlativech- spokejená je králíkářka i králíci, králíkárna má samá plus- rychlost dodání, přijatelná cena,kvalitní materiál, snadná motáž ( zvládla jsem sama, i kgyž tedy nejsem blondýna), spousta praktických doplňků, prostě jednička na trhu

Lenka,  Datum: 19.02.2015 16:58

Dobrý den.
Moje zkušenosti s králíkárnou DBS Prusinovice jsou velmi dobré. Myslím, že stavebnicový systém králíkárny je vynikající nápad. První králíkárnu jsem postavil společně se čtrnáctiletým synem. Další dvě už složil sám. Pouze jsme společně jednotlivé kotce umístili na sebe. Velmi oceňuji boční sklon podlahy, což je velká výhoda oproti sklonu vzad. Údržba je naprosto bezproblémová a konstrukce je stabilní. Králíkárnu mám umístěnu na rovné betonové podlaze a nezaznamenal jsem při čištění žádné kývání. Konstrukce neumožňuje králíkům okusování králíkárny. S králíkárnou jsem naprosto spokojený.
S pozdravem Severín Tomášek 


 Zbyněk Tuleja, Rovensko
 


Dobrý den,
objednat si králíkárnu u firmy DBS Prusinovice vřele doporučuji. Já si ji na netu vybrala především kvůli kompletnosti dodávky.
Vyhovovalo mi, že v jedné dodávce je kromě kotců i střecha, rýna - prostě super.
Stačilo dokoupit kbelík na moč a králíci se mohli stěhovat.
Sestavení nám dospělým trvalo trochu déle, ale návody jsou bezvadné.
Mám tyto sestavy dvě a už se těším na jaro, až budou obě plné.
S pozdravem

Macková Bernardetta
Datum: 04.03.2015 15:24


Dobrý den.
Zasílám Vám fotografie Vaši králikárny, kterou jsem od Vás zakoupil v únoru 2014.
Při objednání králikárny jsem byl velmi spokojen se vstřícnosti a rychlosti vyřízení. Vlastní provedení montáže bylo dle Vámi dodaných podkladů naprosto bez problematická záležitost.
U králikárny jsem však provedl dodatečně několik úprav a to následovně:
1. K horním kotcům jsem ze zadní strany zhotovil kotiště pro okocení o rozměrech šířka 35 cm, výška se spadem 40 na 35 cm. Výhodou kotiště dle mého soudu je, že jsem získal větší prostor kotce a klid pro okocení samice. Mladá králičata je možno v klidu kontrolovat a do kotiště lze připouštět králíky po celou zimu. Doporučují zvážit, zda byste svou nabídku pro své zákazníky o toto kotiště nerozšířili.
2. Ve spodní části pod spodními kotci cca 40 cm jsem vytvořil plochu pro uložení různých chovatelských potřeb.
3. Jelikož jsem vždy choval ustájené králíky na roštech, tak jsem si je rovněž do králikárny vyrobil. Většina chovatelů však dává přednost chovu na podestýlce.
Závěrem bych Vám chtěl popřát mnoho zájemců o Vaše výrobky.

S přátelským pozdravem
                                      Václav Pavlík  


Datum: 05.03.2015 18:45
   Dobrý den,

Králikárna, kterou jsem zakoupil je po téměř roce užívání ve skvělém stavu. Měl jsem trochu strach jak obstojí plastová podložka na podlahu (Izolace podlahy KL-00PU-15). Dnes vím, že je vše v dobré kvalitě a splňuje přesně to co má. Vydrží i čištění kotce motyčkou.

Před stavbou samotné králikárny jsem všechny dřevěné díly pečlivě natřel barvou (2 vrstvy lazurol – zlatý ořech). Poté jsem se pustil do sestavení. Přibalený návod byl srozumitelný, všechny potřebné komponenty v příbalu, aku vrtačku jsem měl svojí a sestavení věnoval přibližně hodinu práce. Na konkrétní místo, kde je králikárna umístěna jsem odnesl jednotlivé kotce a s pomocí manželky složil do konečné podoby zachycené na fotografii.

Kotce jsou pro chov dostatečně prostorné. Chováme králíky Holandské černé, ovšem v případě potřeby (jako na fotografii) v ní zvládnu odchovat i kuřata slepic. 

S přáním krásného slunečného dne a mnoha spokojených chovatelů  

David Kulhavý

Datum: 21.03.2015 12:46

Zasílám vám foto králíkárny.
S výrobkem jsem spokojen.
Nabídku bych doplnil o možnost nabídky roštů do králíkárny a "nohy" králíkárny bych doplnil o možnost výškového nastavení - ne každý ji staví na ideálně rovné ploše, a pak je nutné králíkárnu podložit.

Přeji vám další úspěchy při vývoji králíkárny.

Šmerda J.
   S králikárnou jsem spokojen, pouze doporučuji menší mezeru na odtok moči, padá tudy sláma. Na dvířkách mám přidělány plechy, aby tudy nepadal odpad.Jako doplněk by mohly být jesličky na seno.
Nechvátal Radek

Dobrý den,
zasílám fotografie zaběhlých králíkáren.


složit ji museli dva chlapi, ale následná obsluha je v pohodě - stačí na to manželka sama.

Libor Klapil

     
Dobrý den,je mi 11let a králíkárnu jsem dostala před rokem. Celou jsme ji natřeli a králíkům se tam líbí. Jsem s ní velmi spokojená, má spoustu výhodných kombinací. Zatím tam máme 2 králíky Šmudlu a Gromita a plánujeme rozšíření počtu.S pozdravem Kateřina Vítová
 
userfiles/file/IMG_20160413_155412.jpg


Dobrý den,
 
posílám fotografii naší králíkárny, kterou jsme od Vás koupili v loňském roce.
 
Když dopravce dovezl na paletě hromadu dílů, byl jsem nejdříve skeptický, jak to dáme dohromady, ale sestava králíkárny je jednoduchá, kdo udrží šroubovák v ruce, tak bez problémů sestaví sám celou králíkárnu.
Všechno lícuje na mm. Je vidět, že výrobce je zároveň chovatel a ví co králíci potřebují.
 
Králíkárna se líbí celé rodině a domnívám se, že i našim ušákům.
 
S pozdravem
 
Mikuláš Fialka
     


Dobrý den,
 
posílám příspěvek do soutěže týkající se Vaší králíkárny.
 
Kralíkárnu, resp. 6 kotců jsem zakoupil v polovině loňského roku.
Líbila se mi koncepce bočního odvodu moči, vzhledem k tomu, že mám králíkarnu umístěnou u zdi a tím pádem není možný zadní výhoz.
Tyto kotce jsem postavil na masivnější rám, nahradil vnitřní dřevěné lišty plastovými, pod dvířka dodělal plechové lišty sloužící lepšímu vyhazování hnoje. Nainstaloval kolíky pro zavěšení plechové bedny, kde shrabuji hnůj z kotce. Jinak oceňuji jednoduchost jednotlivých kotců a jejich mobilnost. Ohledně použitého materiálu ..... uvidí se po delší době cca 5 let jak je to s životností.
 
S pozdravem
 
Zdeněk Zapletal

   


Od doby, co tuto králíkárnu používám, s ní jsem maximálně spokojen! Jen tak dál :-)=


Tuto sestavu tří kotců jsem zkompletoval letos na jaře. Nejprve jsem zakoupil a odzkoušel dva kotce, a protože jsem nenašel žádnou chybu vyplnil jsem celý prostor v přístřešku. Již montáž jednotlivých kotců byla pro mě oddechová práce. Lepší než nábytek z IKEI . Jak je vidět z foto, daří se králíkům, a i náš čtyřnohý kontrolor je spokojen. Rád bych v rozšiřování chovu pokračoval. Za mě spokojenost, a doporučuji. Hodně úspěchů a s pozdravem.  Miloš Klapka​​​​​​
   


Ahoj jmenuji se Malina a bydlím v králíkárně od DBS Prusinovice. Jsme velice spokojená. Je krásná, stabilní, kvalitní. Její zkompletování bylo jednoduché. Je prostorná a vejdu se tam i se svými malými králíky.  Misky i jesle mi vyhovují. Pouze zateplení hnízda jsem řešila svépomocí :-).
Doufám, že všichni ostatní králíci jsou spokojeni tak jako já.  

 

S pozdravem

Petra Dejmková
 


Vážení. S Vašim výrobkem jsem velice spokojen. Montáž jsme zvládli s manželkou. Králíkárna je na svažitém pozemku, proto jsem ji umístil na kovový rám, který má výškově nastavitelné nohy. Před králíkárnu jsem ještě umístil rošt a schody pro snadnější obsluhu. Přeji Vám hodně úspěchů v dalším podnikání. Měkota Lubomír.
      
 

 

Dobrý den,

králíkárnu máme venku, na střechu stačilo přidat plech, aby nezatékalo a natřeli jsme ji ochranným nátěrem, a po roce je skoro jako nová.

Anna Volná
Dobrý den,
 
v příloze posíláme fotku králíkárny Vaší firmy.
Chováme v ní dva zakrslé králíky. Králíkárnu máme umístěnou pod přístřeškem u domu, králíci ji obývají celoročně.
Jsme moc spokojení. Jediná drobnost – lino nad okapem se mírně zkroutilo směrem nahoru – museli jsme upravit, aby potřebné odtékalo ven.
 
Přejeme hezký týden a ať se Vám daří!
 
Petřinovi
česky english version deutsch version
aktuality  Aktuality:

06.12.2023
Vánoční slevy od 6.12.2023 do 31.12.2023.

DBS Prusinovice s.r.o.© 2012 DBS Prusinovice s.r.o.
všechna práva vyhrazena
realizace: w-software.com
© 2013 Obsah je chráněn autorským právem. Výrobek je výlučným vlastnictvím firmy DBS Prusinovice s.r.o.
Napodobování výrobků, které by vedlo k možné vizuální záměně je v rozporu s trestním právem České republiky.
Rozhodným datem je inzerování výrobku nebo datum jeho prodeje. Fotografie jsou výlučným vlastnictvím firmy DBS Prusinovice s.r.o.